Sposoby na podbijanie LvL-a

Hejka , dzisiaj pokaże wam parę sposób na podbicie sobie LvL-a , które sama stosuje .
Pamiętajcie , ze te sposoby są bezpłatne .

SPOSÓB 1
Robienie Look-ów i projektów w Dasing Studio . Jest to łatwy sposób , który można robić bez ograniczeń . Dodatkowo jeżeli dodacie swój projekt do ,, Stwórz i ocen ” i ktoś zagłosuje na wasz look dostaniecie jeszcze więcej famu .
SPOSÓB 2
Dajcie swoim znajomym autografy . Jest to szybki ale ograniczony sposób na zarobienie famu .
SPOSÓB 3
Proście o grafy od znajomych . Ten sposób jest najprostszy i bez limitu . Napiszcie na swoim statusie albo do znajomego czy może wam dać grafa a jeżeli on jest w porządku to zrobi to dla was i macie ( zależy od LvL-a tego użytkownika ) 140 famu . UWAGA : Ilość famu za grafa oblicza się : Numer waszego LvL-u np. 15 razy 10 = 150 famu za jednego grafa .
SPOSÓB 4
Wpisujcie się ( miłe rzeczy ) do listy gości . Jest to bardzo fajny i pewnie miły dla innych graczy sposób na zdobycie paru gwiazdek do LvL-a .
SPOSÓB 5 ( DODATKOWY )
Jeśli masz inne konto na MSP to :
-dawaj sobie grafy z tego konta
-dawaj serduszka na pokój , looki czy arty
-głosuj w konkursach na swój projekt
I JEZELI MASZ TAM KASE TO KUPUJ SOBIE LISTE ŻYCZEŃ

To tyle , pamiętajcie o skomentowaniu i powiadomieniu swoich znajomych o tym blogu . Tak jak obiecywałam codziennie z obu kont pisze życzenia na profilach innych np. 7 Grudnia 2k16 WESOŁYCH ♥

POZDRAWIAM :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>