Początki MSP ;) Wywiady

Dostałam zgody na opublikowanie tych rozmów ;)

Wywiad udzieliła ; spajder2005 ( 12 LvL )

Od kiedy masz MSP ?
-czerwiec 2015
Jak pamiętasz swoje początki na MSP ?
-Nie wiedziałam co mam robić , pewien chłopak mnie zaprosił ale ja nie wiedziałam jak z nim pisać , miał dobre opinie …. było ok ale nie wiedziałam do końca o co chodzi .. ;)

Wywiad udzieliła ; sweeety121 ( 12 LvL )

Od kiedy masz MSP ?
-Wrzesień 2015
Jak pamiętasz swoje początki na MSP ?
-Zarabiałam na grach szczególnie na quizach ( fame ) … dosyć dużo osób kłamało ze da mi VIP-y oraz prezenty … byłam zagubiona ;(

Wywiad udzieliła ; nie mogę podać nazwy ;( ( 15 LvL )

Od kiedy masz MSP ?
-Lipiec 2015
Jak pamiętasz swoje początki na MSP ?
-Byłam wtedy bardzo mała i nie wiedziałam o co chodzi w tej grze … nie wiedziałam ze można kupować VIP-y wiadomo , początki gry … ;)

BONUSIK !!

Pytanie jak ja pamiętam swoje początki na MSP ?
-Było to około 5 lat temu …. wiadomo wszystko nowe , na początku nie miałam znajomych …. były to czasy gdy nie było jeszcze super ubrań oraz animek ale starałam sie wyglądać tak jak inni … Pamiętam , ze wtedy nie było jeszcze Pixi Star wiec nie wiedziałam jak zdobywać coints oraz fame … pamiętam , ze często chodziłam do sklepu z ubraniami ale nigdy nie było ,mnie stać na cos z tamtych ubrań … zarabiałam tylko tyle ile wylosowałam na ; kole fortuny … czyli albo 5 albo 10 albo 20 coints ponieważ wtedy nie było jeszcze 40 coints ;( Gdy pierwszy raz zobaczyłam VIP-a był to ktoś dla mnie nie pojęty … wyglądał oszałamiająco … gdy powstała Pixi Star wtedy dowiedziałam sie o początkowych zadaniach .. zaczęłam zarabiać i kupować rzeczy oraz ubrania …. nabrałam znajomych i nie ukrywam w nie cały rok dobiłam sześciu LvL do przodu …. Mimo tego wszystkiego dawniej było lepiej .. ;)

Napiszcie jak wy pamiętacie swoje początki na MSP w komach ;)

POZDRAWIAM ;)

2 komentarze do “Początki MSP ;) Wywiady

  1. Ja zaczełam grać od 2013 ( czerwiec lub sierpień) Byłam taka podekscytowana że w to gram ale nie wiedziałam o co chodzi miałam tam jakiś znajomych ale nie pytałam się ich o pomoc z msp radziłam sobie sama :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>